Артур Матвеєв
Коли Ви вперше зацікавилися фотографією?

Вітчим подарував мені свій набір фототехніки "Зеніт". Мені було приблизно 13-14 років. Я спочатку придивлявся до цих всіх скляшок, а через деякий час почав вчитись і використовувати. Він до сих пір у мене є

Чи були люди, які просили видалити спонтанні фото?

Ой, було. Правда, один раз. Це була комерційна зйомка. Там були присутні посадовці. Я одну фотографію опублікував, і, звісно, мене попросили її забрати з інтернет-сторінок. Міг би не видаляти, адже це моє авторство, але усвідомив, що це чиясь кар'єра і людина не хоче публічно показувати, як вона відпочиває. Дотепер ми з цією людиною в хороших стосунках.

Чи можливо робити творчу роботу і не отримати творче вигорання?

Можливо, але ваш фундамент не повинен базуватись на коштах. Тоді вискочите як пробка з шампанського. І це стосується будь-якої справи.2016-17 рік я з інтернет-бізнесу витягнув хорошу суму і вложив у фототехніку. У перший рік не було жодного замовлення. І як Вам? Щоби фотографія мені не піднесла, я її безмежно люблю. У нас в місті багатецько людей купували фототехніку і через деякий час її продавали, тому читаємо перше речення.

Ваша найвища вершина, яку б ви хотіли досягнути як фотограф?

Я слухаю всіх фотографів - зарубіжних і українських, знаю всі їхні повадки, навіть на яку техніку вони знімають. Щоб ви розуміли, я зуби чищу, а в мене у ванній кімнаті мій плейлист про фотографію грає. До чого я це все веду - я знаю, яка повинна бути фотографія, тому мрію досягнути того, щоб моя фотографія була мені особисто до вподоби. А це ще колосальна праця

Кажуть після народження дитини міняються погляди на життя, а чи змінились ваші погляди на фотографію?

Чи почали ви бачити деякі речі по іншому в кадрі?

До фотографії бачення не змінилось, а от щодо життя - це так.Чому ми справжнє життя відкладаємо на завтра? Боїмось відповідальності. Одруження, діти - це і є відповідальність. Буває, що втомлений, але відкриваєш двері будинку і бачиш карапуза, його сміх, його грубенькі щічки і одразу настрій - засвічуєшся, як лампочка в кімнаті. Тому моя найбільша помилка, що я тягнув з одруженням.

Щоб Ви побажали нашій молоді?

Давайте глянемо правді в очі. Кожен з нас має талант, Всевишній дає щось кожному. Але ж ми соромимося, думаємо, а як інші на це глянуть.

Я вам наведу приклад-Частенько моя одногрупниця відпрошувалась, запізнювалась або взагалі пропускала навчальні пари. Вона вже в той час рвала ринок по манікюру. Але це не афішувала, навіть у компаніях, де начебто всі свої.Сьогодні вона вже сама навчає і деякі підволочиські дівчата проходили у неї курси.

,мрійте, не соромтесь, любіть!" -Артур Матвеєв